
630 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 180 мм Спарта 848045 бояу қарындашы, 12 дана. қаптамада, әртүрлі сырлау, құрылыс және ағаш ұстасы жұмыстарын орындау кезінде таңбалауға арналған. Бұл жеке және кәсіби шеберлер үшін пайдалы болады. Қаттылығы орташа HB әмбебап қарындаш беттердің көптеген түрлеріне жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.105 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана |
| Өзек материалы | графит |
| Қорғасынның қаттылығы | HB |
| Нысан | сопақша |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996068350 |