
4 572 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 17733 қысқыштары телефон және желілік желілермен жұмыс істегенде терминалдарды қысу үшін қолданылады (телефон 4P/RJ-22, RJ-11/6P, 6P/RJ-12, компьютер 8P/RJ-45). Олар жеке шеберлер мен IT саласындағы мамандарға кәсіби пайдалану үшін пайдалы болады. Сондай-ақ қысқыштарда сымдарды кесу функциясы бар.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.386 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Мақсаты | телефон терминалдарын қысу, компьютер терминалдарын қысу |
| Ерекшеліктері | автожуу |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |