
17 983 ₸
Gross 17723 қысқыштары ең көп сұранысқа ие стандартты өлшемдегі RJ45, 8P және RJ11/12, 6P телефон және компьютер терминалдарын қысуға және CAT5 кабелін тазалауға арналған. Олар компьютерлер мен телефондарды желіге қосқан кезде ақпараттық технологиялар, телефон байланысы саласындағы жеке шеберлер мен мамандарға пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 450 г |
| Тұтқа | құю |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Ерекшеліктері | автожуу |
| Мақсаты | телефон терминалдарын қысу, компьютер терминалдарын қысу |
| Қаптама түрі | слайд картасы |