
1 504 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қысқыштар Спарта 177505 ұзындығы 210 мм, 1,5-6,5 мм электр сымдарынан жұмсақ оқшаулауды алу және алу үшін, сондай-ақ түйіспелі терминалдарды қысу үшін қолданылады. Олар электр монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру кезінде кәсіби емес мақсатта пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996040127 |