
2 304 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 170 мм Спарта 177305 қысқыштары 1-3,2 мм қимасы бар жұмсақ оқшауланған сымдарды аршу үшін қолданылады. Құрал электр монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру үшін жеке шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.227 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | құю |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996040141 |