
652 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 170 мм Спарта 177205 қысқыштары 0,2-6 мм қимасы бар жұмсақ оқшауланған сымдарды аршу үшін қолданылады. Олар сондай-ақ сым кескіштермен жабдықталған, бұл сымдарды кесуге мүмкіндік береді. Қысқыштар электр монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру үшін жеке шеберлерге қажет болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.158 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | металл |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996065649 |