
3 957 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Оқшаулауды алып тастауға арналған қысқыштар Matrix Insulated 17717 ұзындығы 160 мм екі компонентті тұтқалары бар электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Олардың көмегімен сымдарды жалғау және құрылғыларға қосу қажет болған жағдайда оқшаулауды алып тастауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.228 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 24 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Кернеу | 1000 Жылы |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996051604 |