
18 446 ₸
Gross 17719 қысқыштары ең көп сұранысқа ие стандартты өлшемдегі RJ45, 8P және RJ11/12, 6P телефон және компьютер терминалдарын қысуға арналған. Олар компьютерлер мен телефондарды желіге қосқан кезде ақпараттық технологиялар, телефон байланысы саласындағы жеке шеберлер мен мамандарға пайдалы болады. Ратчет механизмі оператордың қосымша күш-жігерінсіз соңғы қысуды жасауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.406 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Мақсаты | телефон терминалдарын қысу, компьютер терминалдарын қысу |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996051598 |