


31 045 ₸
Ұзындығы 160 мм, диалектикалық тұтқалары 1000 В-қа дейінгі Гросс 17725 кабель кескіші слесарлық және электр монтаждау жұмыстарында кеңінен қолданылады. Оның көмегімен мыс пен алюминийден жасалған көп сымды өзекті кесуге, электр сымдарынан оқшаулауды алып тастауға болады. Маңызды — қуатпен жұмыс істеуге жол берілмейді; құрал алюминий қорытпаларымен, болат сымдармен және суықтай тартылған мыс сымдармен жұмыс істеуге жарамсыз, оны тек көп сымды өткізгіштер үшін қолдануға болады (кабельдің жалпы диаметрі 16 мм-ден аспайды, қимасы 50 мм2 дейін).
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.218 келі |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Штрих-код | 4044996034829 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Мақсаты | электрокабельді тазалау және кесу |
| Губкалардың материалы | C60 |
| Кернеу | 1000 Жылы |