
39 270 ₸
Электрондық өлшеу дөңгелегі (курвиметр) Matrix 36002 ол жердегі қашықтықты өлшеу үшін қолданылады және әсіресе рулетка немесе қашықтық өлшегішті пайдалану мүмкін емес рельефі қиын жерлерде ыңғайлы.
Үш секциялы телескопиялық тұтқа 560 мм-ден 1100 мм-ге дейін сырғиды, бұл оператордың кез келген биіктігіне сәйкес келетін курвиметрдің ұзындығын таңдауға мүмкіндік береді. Көрсеткіштерді оқуға ыңғайлы — олар көрсетіледі СК-дисплей, тұтқаға орнатылған. Өлшеу дөңгелегі немесе курвиметр ауылшаруашылық жерлерін түгендеуде, автомобиль және теміржол құрылысында, ғимараттарды немесе саяжайларды өлшеу үшін қолданылады.
Артықшылықтары:| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.24 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 700 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996056340 |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Ерекшеліктері | телескопиялық тұтқа |
| Өлшеу қашықтығы | 9999,9 м |