









14 908 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Механикалық өлшеу дөңгелегі Matrix 36001 немесе курвиметр (жол дөңгелегі) жердегі қашықтықты өлшеуге арналған. Ыңғайлы механикалық жабдықпен жабдықталған есептегішпен және жылдам ысыру батырмасымен айғақтар. Үш секциялы телескопиялық тұтқа келесіге дейін сырғиды 925 мм, құралдың жалпы биіктігі 1018 мм, сондықтан доңғалақ кез келген биіктіктегі операторға сәйкес келеді. Аспап жол және парк жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ жер учаскелерін және салынып жатқан объектілерді, ЖКО орындарын өлшеу үшін қажет.
Артықшылықтары:| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.333 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 162 мм |
| Штрих-код | 4044996056333 |
| Қаптамадағы ені | 152 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Ерекшеліктері | телескопиялық тұтқа |
| Өлшеу қашықтығы | 9999,9 м |