
6 020 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel Мультирез 73398, 125 х 22,2 мм UHM үшін аралау дискісі ағашты, жұқа пластикті, гипсокартонды және газ силикатын жылдам кесуге мүмкіндік береді. Бұрыштық тегістеуіш машиналарға арналған жабдық болып табылады, бұл оны әмбебап етеді. Кәсіби шеберлерге де, үй шеберлеріне де пайдалы болады. Пайдалану алдында дискінің де, бұрыштық тегістеуіштің де нұсқауларын оқып шығу керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 162 мм |
| Тіс материалы | YG8 |
| Корпус материалы | steel 65MN |
| Қону | 22.2 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 146 мм |
| Штрих-код | 4044996162768 Жасырын |