
3 724 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 732907 аралау дискі, ф210 х 30 мм, 36 тістері бар кескіш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны бойлық және көлденең аралауға арналған. Орташа тістердің арқасында кесудің жоғары жылдамдығына қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ тұрмыстық мақсаттарға қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996129310 |