
3 141 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 732787, ф185 х 20 мм, 36 тісті және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП, МДФ тез кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 20/16 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондыру өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Ортаңғы тістер сапа мен кесу жылдамдығының оңтайлы арақатынасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 185 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4044996129211 |