
6 982 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 732707 аралау дискі, ф300 х 32 мм, 60 тістері бар кескіш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны көлденең аралауға арналған. Жіңішке тістердің арқасында кесу жылдамдығы мен сапасының оңтайлы арақатынасына қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ тұрмыстық мақсаттарға қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.074 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Тістердің саны | 60 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 310 мм |
| Штрих-код | 4044996129389 |