
4 792 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 732657 аралау дискі, ф250 х 32 мм, 24 тістері бар кескіш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны бойлық және көлденең аралауға арналған. Ірі тістердің арқасында кесудің жоғары жылдамдығына қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ тұрмыстық мақсаттарға қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.689 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996129334 |