
3 577 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 732647, ф200 х 32 мм, 60 тісті және 32/30 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаш, фанера, ДСП, МДФ кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 32/30 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондырма өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Жіңішке тістер таза жиектермен дәл кесуді қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.401 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 219 мм |
| Тістердің саны | 60 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 215 мм |
| Штрих-код | 4044996129303 |