
2 806 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 732637, ф200 х 32 мм, 48 тісті және 32/30 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП, МДФ тез кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 32/30 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондырма өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Ортаңғы тістер сапа мен кесу жылдамдығының оңтайлы арақатынасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996129297 |