
2 289 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 732127, f160 x 20 мм, 48 тістері және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаш, фанера, ДСП, МДФ кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 20/16 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондыру өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Жіңішке тістер таза жиектермен дәл кесуді қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 166 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4044996129204 |