
1 409 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 732107, f140 x 20 мм, 20 тістері және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП, МДФ тез кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 20/16 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондыру өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Ірі тістер жылдам кесуді қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 140 мм |
| Тістердің саны | 20 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 140 мм |
| Қону | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.171 кг |
| Штрих-код | 4044996129174 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |