
9 499 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф305 х 30 мм 73277 48 тістері сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.167 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 305 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 310 мм |
| Штрих-код | 4044996081748 |