
12 364 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған аралау дискі Matrix ф300 х 32 мм 73270 60 тісті сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 300 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 60 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.181 келі |
| Штрих-код | 4044996007021 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 310 мм |