
9 484 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix f255 x 32 мм 73245 96 тістері және 32/30 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде пайдаланылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 32/30 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 255 мм |
| Тістердің саны | 96 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 255 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.76 кг |
| Штрих-код | 4044996081717 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |