
6 764 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф255 х 32 мм 73241 48 тістері және 32/30 адаптер сақинасы сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 32/30 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.72 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 255 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996081694 |