
7 492 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған аралау дискі Matrix ф250 х 32 мм 73267 60 тісті сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.744 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Тістердің саны | 60 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996006994 |