
6 630 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф250 х 32 мм 73298 36 тістері және 32/30 өтпелі сақинасы бар ішкі және сыртқы диаметрі сәйкес келетін дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 32/30 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.72 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996081649 |