
5 456 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған аралау дискі Matrix ф250 х 32 мм 73265 24 тісті сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.692 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996006970 |