
4 572 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 732465 аралау дискі, ф230 х 22 мм, 40 тістері жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП және МДФ тақталарын кесу үшін қолданылады. 40 тіс жылдамдық пен сапада оңтайлы аралауды қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық салада қолданылатын кескіш және дөңгелек араларға немесе стационарлық аралау машиналарына орнатылады. Сапалы кесуге ауыспалы қайрау тістері арқылы қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.617 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Тістердің саны | 40 |
| Қону | 22 мм |
| Қаптамадағы ені | 270 мм |
| Штрих-код | 4044996081571 |