
4 507 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф200 х 32 мм 73263 48 тістері және 32/30 адаптер сақинасы сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 32/30 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.394 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 35 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996006956 |