
2 914 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
24 тісті және 32/30 өтпелі сақинасы бар Matrix ф200 х 32 мм 73261 ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 32/30 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.373 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 33 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996006932 |