
3 925 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 732445 аралау дискі, ф200 х 22 мм, 40 тістері жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП және МДФ тақталарын кесу үшін қолданылады. 40 тіс жылдамдық пен сапада оңтайлы аралауды қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық салада қолданылатын кескіш және дөңгелек араларға немесе стационарлық аралау машиналарына орнатылады. Сапалы кесуге ауыспалы қайрау тістері арқылы қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Тістердің саны | 40 |
| Қону | 22 мм |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Штрих-код | 4044996081397 |