
3 564 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф190 х 30 мм 73286 36 тістері сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.344 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996081366 |