
3 088 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
24 тістері бар Matrix f190 x 30 мм 73217 ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде пайдаланылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996013800 |