
3 850 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф190 х 20 мм 73214 48 тістері және 20/16 адаптер сақинасы сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996006925 |