
3 980 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix f190 x 20 мм 73279 36 тістері және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде пайдаланылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.348 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996081304 |