
3 327 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф185 х 20 мм 73278 36 тістері және 20/16 адаптер сақинасы сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.324 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996081250 |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Диаметрі | 185 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қону | 20 мм |
| Тістердің саны | 36 |