
2 651 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған аралау дискісі Matrix f160 x 32 мм 73251 48 тістері сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996006901 |