
1 607 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
24 тістері бар Matrix f160 x 32 мм 73249 ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде пайдаланылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996006895 |