
2 382 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 732405 аралау дискісі, ф150 х 22 мм, 40 тістері жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП және МДФ тақталарын кесу үшін қолданылады. 40 тіс жылдамдық пен сапада оңтайлы аралауды қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық салада қолданылатын кескіш және дөңгелек араларға немесе стационарлық аралау машиналарына орнатылады. Сапалы кесуге ауыспалы қайрау тістері арқылы қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996081106 |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қону | 22 мм |
| Тістердің саны | 36 |