
2 696 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф150 х 20 мм 73216 48 тістері және 20/16 адаптер сақинасы сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.191 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996081090 |