
1 804 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix f150 x 20 мм 73215 36 тістері және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде пайдаланылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.197 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996081083 |