
1 422 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
24 тісті және 20/16 өтпелі сақинасы бар Matrix ф150 х 20 мм 73272 ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996081076 |