
1 753 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix f130 x 20 мм 73203 36 тістері және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде пайдаланылады. Ол жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жинаққа қажет болған жағдайда қону диаметрін өздігінен өзгерту мүмкіндігі үшін 20/16 көтергіш сақина кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 130 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 130 мм |
| Қону | 20 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Штрих-код | 4044996081045 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |