
2 488 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта ара дискісі 732395, ф125 х 22 мм, 36 тістері жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП және МДФ тақталарын кесу үшін қолданылады. 36 тіс жылдамдық пен сапада оңтайлы аралауды қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық салада қолданылатын кескіш және дөңгелек араларға немесе стационарлық аралау машиналарына орнатылады. Сапалы кесуге ауыспалы қайрау тістері арқылы қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.162 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 22 мм |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996081021 |