
11 779 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс 73395 аралау дискі, ф300 х 32 мм, 48 тістері бар дөңгелек және кескіш аралар үшін жабдық ретінде пайдаланылады. ATV тісінің әмбебап түріне байланысты ол жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераны, MDF және ДСП-ны жылдам аралауға мүмкіндік береді. Диск қатты қолдануға төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарға ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 300 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 1.295 келі |
| Штрих-код | 4044996081014 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 305 мм |