
28 200 ₸
Жалпы аралау дискісі 73340, ф255 х 32 мм, 72 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 255 мм |
| Тістердің саны | 72 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 255 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.92 кг |
| Штрих-код | 4044996033471 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |