
7 820 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс 73389 аралау дискі, ф250 х 32 мм, 48 тістері және 32/30 мм сақинасы бар жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдамдығы мен сапасы бойынша оңтайлы аралауға арналған. АТВ типті ұсақ тістер және оңтайлы таңдалған тіс бұрышы сапалы көлденең қиманы жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 250 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Штрих-код | 4044996081007 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 255 мм |