
5 891 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ара полотносы Барс 73387, ф250 х 32 мм, 24 тісті және сақинасы 32/30 мм жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдам аралауға арналған. Тістердің АТВ типі және оңтайлы сәйкестендірілген тіс бұрышы бойлық және көлденең кесулерді жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.825 кг |
| Штрих-код | 4044996080994 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 255 мм |
| Тістердің саны | 24 |