
25 434 ₸
Жалпы аралау дискісі 73337, ф250 х 32 мм, 48 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 250 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Штрих-код | 4044996033464 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |