
7 951 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс 73385, ф230 х 32 мм ара дискі, 48 тістері және 32/30 мм сақинасы бар жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдам аралауға арналған. АТВ типті ұсақ тістер және оңтайлы таңдалған тіс бұрышы сапалы көлденең қиманы жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 230 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.695 кг |
| Штрих-код | 4044996080987 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 10 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 235 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |